Увага! Графік роботи служби підтримки у святкові дні:

7 - 9 січня - вихідні дні.

Для того, щоб спростити запити та покращити якість обслуговування, ми використовуємо систему заявок.

Кожній заявці надається унікальний номер, який можна використовувати для відстеження стану та відповідей онлайн.

Для того щоб почати, просто зареєструйтесь або увійдіть до облікового запису.

© OCTemplates

Який хостинг вибрати для Opencart?

Мало хто з підприємців-початківців в інтернеті замислюється про те, що один з найважливіших аспектів у розвитку вдалого та прибуткового проекту - це хостинг.


Мета даної статті допомогти початківцям та недосвідченим підприємцям не робити початкових помилок при створенні інтернет-магазину. Ми постараємося максимально зрозуміло пояснити, який хостинг для Opencart варто вибирати, а також допоможемо з вибором надійного та стабільного хостинг-провайдера.


Недорогий віртуальний Shared-хостинг – поганий фундамент для роботи Opencart

Якщо коротко, бюджетні тарифні плани, які пропонують хостери (віртуальний хостинг або shared-аккаунти), сильно обмежені в налаштуваннях і продуктивності. Все тому, що такі облікові записи розміщуються на одному виділеному сервері під керуванням однієї операційної системи. Щоб усі сайти та облікові записи нормально існували і використовувалися, хостери вводять обмеження. Це обмеження надсилання пошти, обмеження у продуктивності, робота багатьох сайтів на одній IP-адресі, іноді це можуть бути навіть сусідські сайти з вірусами та багато іншого. Всі ці неприємності будь-якої миті може випробувати на собі інтернет-магазин, що згодом може зашкодити бізнесу.


Недорогий віртуальний хостинг підійде скоріше невеликому статичному сайту (landing page) або під невелику сайт-візитку, але не Opencart.


Які ще можуть бути наслідки для бізнесу при використанні недорогого shared-хостингу для Opencart?

Найголовніше в e-commerce бізнесі – це ваші покупці. Не секрет, що Opencart створює певне навантаження на сервер, якщо покупці довго чекатимуть завантаження сторінок магазину - майже в 100% випадках вони швидко закривають повільний сайт і замовлення починають йти до конкурентів, сторінки магазинів яких відкриваються швидше. Надалі пошукові боти та алгоритми з легкістю визначать неякісний сайт та знизять його у рейтингу пошукової видачі.

Буває таке, що після запуску проекту якийсь час недорогий віртуальний хостинг справляється з Opencart. Але це тимчасово і закінчується тоді, коли починається зростання відвідуваності сайту користувачами або роботами. Задуматися про зростання і масштабування свого проекту правильніше спочатку, а не в самий невідповідний момент.


Стабільний та продуктивний хостинг для Opencart – це віртуальний сервер VPS

Отримавши у своє розпорядження віртуальний сервер, у вас з'явиться безліч нових можливостей. Насамперед ви зможете керувати налаштуваннями ПЗ для покращення працездатності свого проекту. В управлінні вам допоможе панель ISP-Manager, яка зазвичай включена до тарифів хостинг-провайдера. Ви в кілька кліків зможете налаштувати валідну відправку пошти, встановити SSL-сертифікат, або змінювати налаштування PHP, додати розширення такі як ioncube або вибрати необхідну версію інтерпретатора. Якщо потрібно, панель ISP-Manager допоможе настроїти завантаження бекапів у ваш обліковий запис Dropbox всього в кілька кліків. У разі використання VPS-сервера у вас не буде обмежень на кількість доданих сайтів, баз даних або FTP-акаунтів.


Багато що по цій панелі гуглиться, є документація та відео-інструкції. Якщо цього буде недостатньо і буде з'являтися потреба у тих. підтримці, ви зможете отримати оперативну та професійну підтримку у свого хостинг-провайдера.


Наприкінці цієї статті, хочеться порадити надійного та стабільного хостинг-провайдера TurboHost. Також для всіх користувачів OCTemplates хостер дарує подарунок у вигляді промокодів, використовуючи які ви зможете отримати знижку при замовленні VPS-сервера від TurboHost.


Промокоди:


  • Знижка 50% при замовленні на 1 місяць будь-якого VPS (промокод octempaltes-start)
  • Знижка 15% на VPS при замовленні на 1 рік (промокод octempaltes-year)


Замовивши VPS в TurboHost, ви отримаєте наступні переваги:


  • Швидка робота сайту – ви отримаєте максимальну продуктивність сайтів, яка забезпечена сучасними потужними процесорами AMD Ryzen та Intel Xeon.
  • 7 днів бекапа - автоматичні резервні копії за останні 7 днів.
  • ISPManager - зручна панель управління хостингом із простим інтерфейсом, що втілила в собі простоту та багатий функціонал для обслуговування ваших сайтів.
  • Безкоштовний сертифікат SSL - для всіх ваших сайтів доступна можливість використовувати безкоштовні сертифікати let's encrypt.
  • Розширені можливості PHP – за замовчуванням включені OpCache, imagick.
  • NVMe диски - NVMe диски у всіх тарифних планах.


Замовити VPS зі знижкою: Turbohost.pro


Сподіваємося, ця стаття допомогла вам переглянути ваше ставлення до того, як працює ваш проект і де він розміщується.

Бажаємо всім швидких сайтів, хорошої індексації та величезних продажів!

Голос (2) (3)