Увага! Графік роботи служби підтримки у святкові дні:

7 - 9 січня - вихідні дні.

Для того, щоб спростити запити та покращити якість обслуговування, ми використовуємо систему заявок.

Кожній заявці надається унікальний номер, який можна використовувати для відстеження стану та відповідей онлайн.

Для того щоб почати, просто зареєструйтесь або увійдіть до облікового запису.

© OCTemplates

Який хостинг вибрати для Opencart?

Мало хто з підприємців-початківців в інтернеті замислюється про те, що один з найважливіших аспектів у розвитку вдалого та прибуткового проекту - це хостинг. 


Особливо важливо щоб ваш сайт відкривався швидко. Це впливає і на конверсію, і на індексацію і на органічний трафік.


Один з найкращих варіантів хостингу - cloudhosting.com.ua, це хостинг який відрізняється тим, що все вже налаштовано і нічого не доведеться робити самостійно. Це забезпечує зручність та простоту користування, що робить CloudHosting ідеальним вибором для тих, хто хоче розмістити свій сайт без зайвих клопотів. 


Швидкість та надійність

Швідкість та надійність є одними з головних вимог до хостингу. Стабільна та швидкісна робота вашого сайту гарантована завдяки надійним дата-центрам з локацією в Європі, які використовують тільки сучасне обладнання.


Безпека

Безпека даних та простота управління також є ключовими перевагами хостингу від cloudhosting.com.ua. Ваші дані захищені щоденними бекапами та періодичними перевірками сайтів на віруси та шкідливий код у фоновому режимі. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко керувати хостингом, DNS, версіями PHP та багато іншим. Безкоштовний SSL-сертифікат Let’s Encrypt з автоматичним продовженням та власний поштовий сервер, гарантують високий рівень безпеки та конфіденційності.


Технічна підтримка:

Технічна підтримка є важливим аспектом для користувачів хостингу. Служба підтримки cloudhosting.com.ua надасть професійну та оперативну допомогу для вирішення будь-яких питань, пов'язаних з послугами. 


Знижки:

Для всіх користувачів OCTemplates маємо подарунок у вигляді промокоду, завдяки якому ви зможете отримати знижку при замовленні хостингу від CloudHosting.

  • Знижка -10% при замовленні, промокод: octemplates


Замовити хостинг зі знижкою: CloudHosting

Бажаємо всім швидких сайтів, хорошої індексації та величезних продажів!

Голос (7) (0)